خانه / رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری

رپورتاژ آگهی و تبلیغات خبری

رپورتاژ آگهیچیست؟

ریپورتاژ آگهی همان (Advertorial) است

مطالبی که در این بخش قرار می گیرند علی رغم اینکه ظاهری شبیه به سایر مقالات و مطالب دارند اما در واقع با سفارش قبلی و با هدفتبلیغات اینترنتیبرای کمپانی ها و شرکت های تجاری تهیه شده اند.

در سایت بک لینک شاپ به آدرس www.backlinkshop.net/reportage-agahi فضای اینترنتی در برخی وب سایت های خبری و مجلات اینترنتی نیز از چنین شیوه ای برای تبلیغات استفاده می شود.رپورتاژ آگهییکی از بهترین روش های برندسازی وتبلیغات اینترنتیاست که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده می کنند.رپورتاژ آگهیدر واقع به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد می کنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه می کنند.

این روش نوین و موثر برای افزایش فروش و جذب ترافیک است معمولا دررپورتاژ آگهی و تبلیغات خبرییک روال داستانی دنبال می شود و در نهایت نیاز به محصول وخدمات شما نتیجه آن داستان است. این داستان توسط یک فیلم نامه نویس و یا داستان گوی ماهر بایستی انجام شود تا تبلیغاتی بودن آن کمتر دیده شود، همچنین درج لینک شما در سایت دیگر یکی از روش های استفاده از رپورتاژهای آگهیاست که این بار هدفمند و با تاثیر بالایی انجام می شود.ریپورتاژ آگهی درواقع یک خبر است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید منتشر میشودکه شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن و عکس می باشد.

درباره pnn

حتما ببینید

زنان قربانی تجاوز طغیان کردند+عکس

گروهی از زنان و مردان از سراسر جهان با راه اندازی یک هشتگ در شبکه های اجتماعی قصد دارند وسعت اذیت و آزارهای جنسی در جهان بویژه آمریکا و اروپا را نشان دهند.